Repasovaná turba

Naše oddělení TurboSV specializující se na repasi turbodmychadel je složeno z bývalých pracovníků vývoje a konstrukce společnosti Honeywell (Brno). Kvalitní technologické zázemí a více než 15 let zkušeností z oblasti vývoje a konstrukce turbodmychadel v Brněnské laboratoři transformujeme do repasí. Arzenál vědomostí z oblasti termodynamiky, rotodynamiky, vibroakustiky, progresivních materiálů a pokročilých výrobních technologií nám umožňuje zrepasovat téměř jakékoliv turbodmychadlo.

Díky preciznosti a zkušenostem jsme stálými partnery nejen autorizovaných a nezávislých autoservisů, ale také dánské společnosti Falc a.s. (poskytovatel zdravotní a hasičské služby).
 
Od roku 2019 náš sortiment repasovaných turbodmychadel pro maloobchodní prodej čítá téměř 750 typů převážně na vozidla Volkswagen Group, Group PSA a další.
Kromě repasování a prodeje turbodmychadel jsou naši zaměstnanci kvalifikováni pro poskytnutí technické podpory a expertních znalostí.
 
Značku TurboSV budujeme na moderních technologiích, originálních dílech a výrobních procesech realizovaných v České republice. Jen tak můžeme zaručit nejvyšší kvalitu, kterou několikrát ročně ověřujeme přímo u našich partnerů (autorizovaných servisů).
 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení