O společnosti

Spojením našich zkušeností z oborů slaboproudé elektroniky, konstrukce a vývoje hydraulických zařízení jsme v roce 2014 založili firmu AUTOSV.

Na začátku jsme rozebrali a úspěšně opravili servočerpadlo Koyo do vozu Škoda Fabia. Posilovač jsme prodali našemu prvnímu zákazníkovi.

Za rozumnou cenu jsme dokázali opravit důležitou součást auta.

Postupně jsme zakoupili různé typy servočerpadel (s upřednostněním vozů VW), rozebrali je, seznámili jsme se s jejich konstrukcí, rozkreslili elektrická schémata řídicích jednotek. Posilovače jsme opravili a odzkoušeli funkci na zkušební stolici.

Průběžně jsme dílnu vybavovali zařízením a nářadím tak, aby práce byla efektivní. Strikně vybudované technologické procesy přinesly špičkovou kvalitu a zpracování repasovaných posilovačů.

V roce 2015 rozšiřujeme sortiment o hřebenová řízení a čistě elektrické posilovače (EPS) na vozy KIA a Hyundai.

Od roku 2018 čítá naše portfolio více než 320 typů servočerpadel a servořízení, která máme naskladněna ve více kusech. Jsme největší společnost v České republice, která se zabývá repasováním posilovačů řízení. Od našeho příchodu na trh do dnes jezdí na českých a slovenských silnicích téměř 7000 repasováných servočerpadel a hřebenových řízení z naší produkce.

Od počátku vedeme záznamy o opravách a získané zkušenosti zúročujeme v naší práci. Snažíme se i nadále udržet nejvyšší kvalitativní úroveň našich produktů a přispět tak ke spokojenosti našich zákazníků.