FAQ

Jak si mám objednat repasovaný komponent od Vás?

Objednávka je velmi rychlá. Lze u nás nakupovat bez registrace, prostřednictvím objednávkového formuláře pod každým produktem. Objednávku lze učinit též zasláním sms nebo telefonátem. Většinu produktů máme skladem a doručujeme je do 24h od uzavření objednávky.

Jaký je rozdíl mezi servočerpadlem z vrakoviště a repasovaným servočerpadlem?

Servočerpadlo z vrakoviště je pouze vymontováno z havarovaného nebo jinak nepojízdného vozidla, tudíž za sebou má tisíce provozních hodin a nebyla na něm provedena žádná oprava.

Repasované servočerpadlo kompletně rozebereme, oddělíme část mechanickou a elektronickou. Elektronická část servočerpadla prochází nejprve analýzou poruchy, posléze dojde k výměně hlavního procesoru a dalších „slabých“ míst, kterými tyto komponenty trpí. Mechanická část projde očistou, výměnou těsnících kroužků, gufer a ložisek za nové.

Jaké komponenty při repasi používáte?

Používáme značkové komponenty SKF (ložiska, těsnění a gufera), ARM (procesory) a ARK component. Jako jediní jsme schopni měnit a přeprogramovávat mozek celého servočerpadla – hlavní procesor, který si necháváme zakázkově vyrábět.

Může se repasované servočerpadlo přiblížit novému kusu?

Repasované servočerpadlo bude spolehlivější s delší životností než nové. Je tomu tak protože předimenzujeme slabá místa tak, aby nedošlo k opětovné chybě vlivem opotřebení.

Testujete repasovaný díl?

Všechny repasované komponenty procházejí zkouškou na dané zkušební stolici. Zkušební stolice je přímo určena na daný díl a simuluje reálný provoz, zatížení komponentu a krajní situace.

Mám dotaz kam se můžu obrátit?

Vaše další dotazy rádi zodpovíme na telefonu ( 739 933 279 ) nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, který se nachází níže.

Kontaktní formulář

Na tomto místě nás můžete kontaktovat.